1 päevane põhjalik geellaki koolitus.

Koolituse kirjeldus: Koolitus sobib nii alagajale kui edasijõudnud tehnikule. Koolituse päev on väga tihe ja praktika rohke.
Päeva jooksul teostab õpilane, koolitaja juhendamisel geellaki paigalduse ja geellaki hoolduse. (õpilane peab leidma 1 modelli, vajadusel aitab ka ilukool modellide leidmisel).

Koolituse kestvus: Koolitus kestab 4AK tundi.
Koolituse maksumus ilma komplektita 120€.
Koolituse maksumus koos komplektiga 179€ (komplekti sisu all pildil, ultra dry, ultra bond , hybrid base, 2 värvi, flexi top geel, 2 glittrit)  *komplekti maksumus võib muutuda vastavalt koostööpartneri hinnakirjale. 

Päevakava:
10:00 hügieeni ja geellaki teooria ( mis on  desinfitseerimine, antiseptika, steriliseerimine, küüne modelleerimine) geellaki paigaldus 1 modellile (soovikorral saab teha lihtsama disaini,prantsale,  foolium, kroom, cateye, kristallid, vesipilt jne) 
12:00 geellaki hooldus samale modellile (geellaki eemaldamine küünefreesi abil (kas ühel või mitmel küünel) samuti lihtsam disain) hooldus viilimise ja küünefreesi abil. 
14:00 päeva lõpetamine, tunnistuse väljastamine, kui õpilane ei lõpeta koolitust positiivsele hindele, väljastatakse õpilasele koolitusel osalemise kohta tõend.120€ koolitus +
ilukooli materjalidega175€ koolitus +
geellaki komplekt  (*komplekti maksumus võib muututa vastavalt koostööpartneri hinnakirjale) (eraldi UV/LED lamp39€)

+372  5196 7681 (ee)
+372 5349 0901 (рус)
brilliantilustuudio@gmail.com
© Brilliant Ilustuudio/Ilukool